Blaren voor bijzondere kinderen
De Eerstejaars licht 146 van D.S.R.V. LAGA stappen op woensdag 13 mei in de boot voor een flinke uitdaging: de 51e Ringvaart Regatta 🚣♂️. En dit jaar is extra bijzonder, want door het 150-jarig bestaan van Laga roeien zij niet de gebruikelijke 100 km… maar roeien ze maar liefst 150 kilometer!
Dat doen ze niet alleen voor zichzelf, maar vooral voor een prachtig doel: Stichting KDC AandachtsLab 💙. Dit is een kleinschalig kinderdagcentrum in Rijswijk voor kinderen en jongvolwassenen met zeer ernstige meervoudige beperkingen. Een van de ploeggenoten ziet van dichtbij hoe waardevol deze plek is – zijn zusje krijgt hier dagelijks de zorg, aandacht en begeleiding die echt het verschil maken.
Terwijl de roeiers de verzuring in hun benen bevechten, denken ze aan de kracht van deze kinderen. De opbrengst van deze actie gaat direct naar het Aandachtslab om hun wereld een stukje mooier te maken.
Met deze actie willen ze niet alleen de finish halen, maar ook zoveel mogelijk sponsorgeld ophalen voor dit bijzondere kinderdagcentrum.
Wil jij de roeiers helpen die 150 km door te komen én tegelijk iets moois betekenen voor de kinderen van AandachtsLab? 🙌
Via deze link kun je doneren.
Elke bijdrage, groot of klein, helpt enorm!
Heel veel dank (en liefde!) namens team EJL 146
(En jullie zijn natuurlijk van harte welkom om de roeiers te komen aanmoedigen op 13 mei)